V oblasti online marketingu nabízíme:

01
01

SEO - Search Engine Optimization

Zviditelníme vaše webové stránky v nejvýznamnějších českých vyhledávačích. První strana? Žádný problém!

02
02

ASO - App Store Optimization

Vyzdvihneme prezentaci vaší aplikace v Google Play nebo App Store tak, že si ji daný obchod zamiluje.

03
03

Sociální sítě

Zviditelníme vaši firmu nebo vaše produkty v moderním světě plného sociálních sítí.

04
04

PPC - Pay Per Click

Snížíme náklady za vaše kampaně a přivedeme více zákazníků na vaše stránky. S námi to opravdu jde!

597x504
SEO optimalizace

Nejefektivnější
forma reklamy

SEO optimalizace je proces, který zviditelní vaše webové stránky ve vyhledávačích. Vyhledávače dnes přinášejí, všeobecně, největší návštěvnost na internetu.

Čím lepší pozice na předem stanovená klíčová slova máte, tím více cílených návštěvníků zavítá na vaše webové stránky a čím více cílených návštěvníků na vašich stránkách máte, tím více proběhne konverzí/objednávek.

S námi máte vše na dosah ruky...

Chcete být úspěšní? Chcete, aby o vás zákazníci věděli?

Prosadíme vás na internetu a zákazníci se k vám pohrnou. Máme zkušenosti se SEO optimalizací již několik let. Netaháme naše zákazníky za nos a vedeme je nejkratší cestou k cíli.

Pro váš web zvolíme vhodná klíčová slova, která vám budou vydělávat. Není pro nás nemožné dostat jakékoliv webové stránky na konkrétní klíčová slova na první pozice. Naopak, weby dostáváme na první pozice již za několik týdnů a to dlouhodobě. K vyhledávačům jsme obezřetní a snažíme se jim vyjít maximálně vstříc tak, aby si váš web zamilovali. Jakmile tohoto docílíme, obědnávky se k vám jen pohrnou.

SEO Optimalizace - co nabízíme:

 • Registrace pouze do nejvýznamnějších katalogů

  Víme, že hromadná registrace do stovek katalogů je zbytečná až škodlivá. Vyhledávače tyto praktiky penalizují a webu hrozí propad pozic o desítky stran až vyřazení výsledků z vyhledávání. Weby registrujeme pouze do nejvýznamnějších a navštěvovaných katalogů, kde víme, že registrace má význam.

 • Udržování odkazového portfolia

  V dnešní době se musíme soustředit na kontinuální nárůst odkazů. Získávání tzv. site-wide odkazů webům škodí a vyhledávače to chápou jako nepřirozený vývoj a tyto weby penalizují. Pro váš web určíme vhodný a přirozený vývoj odkazového porfolia tak, aby váš web pouze prosperoval.

 • Získávání kvalitních a relevantních odkazů

  Získáváme odkazy pouze z tématicky zaměřených webů. Tím doméně vzroste autorita a vyhledávače si Váš web zamilují a pozice ve výsledcích hledání na určitá klíčová slova porostou.

 • Návrh vhodných klíčových slov

  Připravíme pro vás návrh nejdůležitějších klíčových slov, na které je potřeba SEO optimalizaci zaměřit. Tyto klíčová slova budeme dále posilovat a prosadíme vás až na přední pozice.

 • Správa PPC kampaní (Google Adwords a Sklik)

  Již několik let spravujeme PPC kampaně našim zákazníkům. Téměř okamžitě jsme schopni přivést na vaše webové stránky cílené zákazníky a přimět je, aby provedli konveze a váš business začal ze dne na den vydělávat.