Časté dotazy našich zákazníků

Pokud hledáte odpovědi na nejčastější dotazy nebo máte nejasnosti ohledně našich služeb, poté doufáme, že je najdete právě zde abychom vám ušetřili váš drahocený čas i rozhodování.

Dotazy ohledně tvorby webových stránek

Jaký potřebuji webhosting?

Pro statické webové stránky postačí levný hosting s podporou PHP skriptů pro fungování kontaktního formuláře apod. Pro dynamické stránky s administrací, webové aplikace nebo eshopy vám musíme hostování pro váš web zřídit my.

Co ode mě budete potřebovat na vytvoření webu?

Určitě co nejvíce informací o tom, jak by měl váš nový web vypadat. Ideálně bychom rádi obdrželi nějaké ukázky jiných webů, které splňují vaše požadavky. Dále budeme potřebovat veškeré podklady pro web jako jsou struktura menu, texty, logo, obrázky, fotografie do fotogalerie pokud je součástí a podobně. Texty i obrázky pro vaše nové stránky si od nás můžete nechat vytvořit.

Co znamená web s administrací?

Webové stránky s administrací jsou takové stránky, kde se přihlásíte zadáním přihlašovacího jména a hesla a veškerý obsah si upravujete sami. Na takovém webu můžete administrovat neboli spravovat například texty nebo přidávat fotografie do fotogalerie apod.

Jak dlouho bude tvorba webových stránek trvat?

Rychlost tvorby webových stránek je závislá na několika faktorech jako je rozsah stránek, rychlost komunikace se zákazníkem, speciální modulové součásti webu a grafika. Průměrné webové stránky v rozsahu do pěti podstránek s kontaktním formulářem jsme schopni dodat do 5 dnů od zadání.

Na kolik mě vyjde vytvoření běžných webových stránek?

Vezmeme-li v úvahu základní funkcionalitu jako je kontaktní formulář a nějaká malá fotogalerie a web o průměrném rozsahu 5ti podstránek, tak takovýto statický web vychází okolo 9 000Kč a web s administrací okolo 25 000Kč.

Ostatní dotazy a dotazy týkající se ostatních služeb

Jakou formou probíhá komunikace? Je nutná osobní schůzka?

Osobní schůzka není nutná. Dáváme přednost komunikaci prostřednictvím emailu, kde máme veškeré požadavky sepsané a můžeme se k nim kdykoliv vrátit. Pokudy by bylo potřeba cokoliv probrat a upřesnit si, poté by byla vhodnější komunikace po telefonu nebo skypu.

Kolik je vhodné investovat do PPC reklamy?

PPC reklamu je třeba chápat jako investici se ziskovým potenciálem. Čím více do reklamy investujete, tím více peněz se vám může vrátit zpět. V případě založení nové kampaně nastavujeme nejprve nízké ceny na útratu například 300Kč/den. Jakmile kampaň v průběhu času zoptimalizujeme a dosáhneme nejefektivnějších výdělků, poté je dobré cenu navyšovat i na tisíce denně. Také záleží na tom, jaký objem zakázek očekáváte.

Za jak dlouho se dostanu na první stranu vyhledávačů?

To závisí na několika faktorech. Nejprve je potřeba zjistit, jakou autoritu mají vaše stránky a tu případně navyšovat. Poté záleží na tom, na jak konkurenční klíčová slova se chcete ve výsledcích vyhledávání objevovat. Avšak první viditelné zlepšení by mělo přijít již po prvním měsíci u jakéhokoliv webu.

Na kolik mě vyjde SEO optimalizace?

Cena se odvíjí od vašich požadavků například na kolik klíčových slov budeme během SEO optimalizace cílit, ale také na kvalitě webu. Průměrná měsíční správa vás může vyjít na 5 000 - 20 000 Kč.

Jaká je doba realizece SEO prací?

V tomto případě se jedná o dlouhodobý proces. SEO optimalizace se musí dělat pomalu a postupně. Web se nesmí najednou zahltit zpětnými odkazy z důvodu penalizace od vyhledávačů. Fakturaci provádíme měsíčně a odkazové portfolio budujeme vhodnou rychlostí.

Nový dotaz

Nenašli jste svou odpověď? Zeptejte se nás!